Mikrofiltracja oleju

SYSTEMY OCZYSZCZANIA OLEJU

AD MOTO – USŁUGI I URZĄDZENIA

Usuwanie cząsteczek stałych do 1 mikrona
Usuwanie 99,95 % wody z oleju

Mikrofiltracja to:

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

– Oszczędność finansowa – brak konieczności zakupu nowego oleju

– Działalność proekologiczna – redukcja odpadówWatch Cyberbully (2015) Full Movie Online Streaming Online and Download

– Zmniejszenie awaryjności – oczyszczanie oleju zapobiega ścieraniu powierzchni układu oraz niweluje ryzyko występowania korozji

– Polepszenie osiągów maszyn i urządzeń

Mikrofiltracja to pewność i niezawodność

Nawet nowy olej w wyniku procesu produkcji zostaje zanieczyszczony i najczęściej osiąga 10 – 12 klasę wg NAS. W trakcie zwykłego użytkowania podlega on dalszemu zabrudzeniu ( zanieczyszczenia z powietrza, wilgoć, zanieczyszczenia stałe wynikłe ze zużycia części metalowych, węży oraz uszczelnień )  i z czasem negatywnie wpływa na pracę całego układu. Mikrofiltracja pozwala odwrócić ten proces i utrzymuje układ hydrauliczny w czystości.

Olej hydrauliczny, przekładniowy i turbinowy podczas pracy nie traci swoich właściwości smarnych ulega jedynie zabrudzeniu, które znacząco obniża jego przydatność do użytku. Mikrofiltracja za pomocą filtrów głębokiego oczyszczania pozwala przywrócić go do stanu początkowego i umożliwia jego ponowne zastosowanie. Wbrew obiegowym opiniom, stosowane systemy filtracyjne nie usuwają dodatków a więc w żaden sposób nie obniżają parametrów oleju. Usuwają natomiast zanieczyszczenia stałe oraz wodę.

HLP Synth Filtracja oleju

Usunięcie wody z oleju powstrzymuje tworzenie się kwasów co w następstwie pozwala uniknąć korozji oraz chemicznej degradacji uszczelnień i węży a także zapobiega zużyciu pomp oraz występowaniu szkodliwej kawitacji, czyli zmiany fazy ciekłej w fazę gazową.

Mikrofiltracja za pomocą systemów bocznikowych stosowanych przez Ad Moto to sposób na zapewnienie czystego układu oraz wysokiej klasy czystości oleju.

Ad Moto zajmuje się także sprzedażą, wynajmem oraz budową na specjalne zamówienie agregatów filtracyjnych różnego zastosowania. Dzięki zastosowaniu różnych wkładów, nasze maszyny filtrujące umożliwiają  filtrację oleju, chłodziw, emulsji, paliwa oraz biodiesla.

Więcej informacji na stronach: www.filtracjaoleju.pl oraz www.oczyszczanieoleju.pl